У Тернополі затверджено Стратегію розвитку інклюзивного середовища

У Тернополі затверджено Стратегію розвитку інклюзивного середовища. стратегія, тернопіль, доступ, інвалідність, інклюзивне середовище, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

На 47-ій сесії Тернопільської міської ради депутати підтримали рішення «Про затвердження Стратегії розвитку інклюзивного середовища Тернопільської міської територіальної громади на 2020 – 2025 роки».

Як зазначає міський голова Сергій Надал, ця стратегія передбачає створення для мешканців та гостей міста доступного інклюзивного середовища. У документі описано комплекс заходів для організації безпечного та самостійного пересування людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Стратегія передбачає участь усіх членів громади у соціумі, забезпечення доступу до усіх видів послуг та підвищення якості життя.

До слова, над проектом Стратегії працювала робоча група впродовж жовтня- грудня минулого року, у якій брали участь фахівці з інклюзії та сфери освіти, науки, культури, медицини, а також представники різних структур Тернопільської міської ради та громадських організацій. А сам проект Стратегії виносився на розгляд жителів громади через електронні консультації.

Тернопільська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*