У Запорізькій області пройшов семінар-тренінг «Школа прав людини в інтересах осіб з інвалідністю. Права. Можливості. Реалії»

У Запорізькій області пройшов семінар-тренінг «Школа прав людини в інтересах осіб з інвалідністю. Права. Можливості. Реалії». запорізька область, правова обізнаність, тренинг, інвалід, інвалідність, wheel, wheelchair, bicycle wheel, tire, bicycle, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

У рамках Всеукраїнської програми «Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій інвалідів – членів Національної Асамблеї людей з інвалідністю України» в Запорізькій області на базі комунальної установи «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Запорізької обласної ради з 29 червня по 01 липня 2017 року пройшов навчально-інформаційний тренінг «Школа прав людини в інтересах осіб з інвалідністю. Права. Можливості. Реалії».

Організатором заходу виступила громадська організація «Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю» за підтримки Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації за сприянням Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Мета тренінгу:

– визначення проблем в реалізації прав та інтересів осіб з інвалідністю в Україні;

– формування навиків участі кожної людини в управлінні державою та законотворчості;

– формування навичок з розробки пропозицій щодо вдосконалення системи захисту прав осіб з інвалідністю.

Участь в тренінгу прийняли: представники громадських організацій, що опікуються особами з інвалідністю з міст та районів Запорізької області, з інших областей України.

Серед запрошених на захід були: заступник директора Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід відкрив привітальною промовою представник Секретаріату ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» Фадєєв Олександр Григорович.

Учасники заходу мали можливість підвищити свою правову обізнаність та обмінятися досвідом щодо дотримання своїх прав та свобод.

В ході тренінгу обговорювалися пропозиції щодо внесення змін до діючих нормативних актів, що регулюють права свободи та обов’язки громадян, у тому числі осіб з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*