У Житомирі говорили про інтеграцію осіб з інвалідністю у суспільство (ФОТО)

У Житомирі говорили про інтеграцію осіб з інвалідністю у суспільство (ФОТО). житомир, доступність, суспільство, інвалідність, інтеграція

У Житомирі говорили про інтеграцію осіб з інвалідністю у суспільство. житомир, доступність, суспільство, інвалідність, інтеграція

Актуальною проблемою сьогодення є «проблема доступності» для осіб з інвалідністю у широкому її розумінні, тобто створення умов, які зрівнюють можливості осіб з інвалідністю з можливостями інших громадян України шляхом усунення бар’єрів, що заважають доступу осіб з інвалідністю до різних сфер життя суспільства.

Одне із першочергових завдань Міністерства соціальної політики України та Уряду у 2020 році є максимальна допомога та інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство.

Житомирська міська рада підтримує політику Уряду відносно осіб з інвалідністю, яка передбачає забезпечення їх права на максимальну участь в економічному і соціальному житті, створення можливості необмеженого пересування і діяльності цієї категорії громадян.

Зокрема, 13 лютого 2020 року в рамках розширеного засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста Житомира відбулася зустріч з представниками громадської організації «Соціальна Єдність» (м.Київ) та громадської спілки «Українські системи та блокчейн рішення» (м.Львів), які готові співпрацювати щодо підвищення доступності нечуючих, слабочуючих та інших категорій.

Громадська організація «Соціальна Єдність» презентувала програму, спрямовану на безбар’єрне спілкування для нечуючих осіб, що обслуговуються в органах місцевого самоврядування та державних структурах.

Громадська спілка «Українські системи та блокчейн рішення» ознайомила з програмою по розробці додатку «112:UA», спрямованого на безпеку життя осіб з інвалідністю, здійснення викликів служб екстреного реагування.

Членами комітету спільно з представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, представниками дотичних виконавчих органів міської ради прийнято рішення щодо подальшої роботи у даному напрямку та формування узгоджених пропозицій для підвищення доступності осіб з обмеженими можливостями.

Житомирська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*