Уповноважений тримає на особистому контролі забезпечення права на доступність виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Уповноважений тримає на особистому контролі забезпечення права на доступність виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. уповноважений, виборча дільниця, доступність, моніторинг, інвалідність, hand, finger

За підсумками моніторингу додержання виборчих прав громадян під час організації та проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року Уповноваженим внесено міським головам, в тому числі Київському міському голові, подання про вжиття заходів, спрямованих на усунення виявлених порушень та приведення приміщень виборчих дільниць у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 р. № 962 «Про затвердження критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування».

На виконання подання Уповноваженого 26 лютого 2021 року керівник апарату Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Дмитро Загуменний повідомив, що для реалізації виборчих прав особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації внесено зміни до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» в частині перенесення виборчої дільниці № 800317, яка розташована у ВНЗ «Київський міський медичний коледж» за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 5, з другого поверху громадсько-побутового корпусу до приміщення спортзалу на першому поверсі.

Реалізація заходів із забезпечення права на доступність виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення триває та перебуває на особистому контролі Уповноваженого.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*