Управління соціального захисту населення інформує: До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!

Управління соціального захисту населення інформує: До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!. дцп, київська область, грошова допомога, соціальна підтримка, інвалідність, hanger, design, cartoon, drawing, handwriting, graphic, illustration. A close up of a hanger

Управління соціального захисту населення інформує: До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!. дцп, київська область, грошова допомога, соціальна підтримка, інвалідністьУ Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017-2020 роки.

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи на лікування, оздоровлення, покращення матеріально-побутових, соціальних проблем та інших особливих обставин та здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації області.

Для отримання щорічної разової адресної грошової допомоги, члени сім’ї, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одинокі особи з інвалідністю, особи з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи або їх законні представники, подають до управління соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації такі документи:

– заяву на отримання одноразової щорічної адресної грошової допомоги;

– копію довідки про причину та групу інвалідності;

– копію паспорту;

– копію ідентифікаційного коду;

– номер особового банківського рахунку;

– довідку про склад сім’ї;

– лист Служби у справах дітей та сім’ї щодо відсутності призначення та виплати у поточному році одноразових адресних грошових допомог через вказану службу.

Виплата Одноразової щорічної адресної грошової допомоги проводиться за місцем проживання/реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків.

За більш детальною консультацією або на прийом звертайтеся: м.Славутич, Центральна площа 7, (міськвиконком), каб. 112, або за телефоном 3-00-11*113.

Начальник відділу прийому громадян з надання усіх видів
державних соціальних допомог і компенсацій Мартиненко С.М.

Офіційний сайт Славутицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*