Уряд удосконалив механізм фінансової підтримки Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих

Уряд удосконалив механізм фінансової підтримки Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих. товариства, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів своєю постановою вніс зміни до пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

Як зазначають у Мінсоцполітики, урядову ініціативу спрямовано на реалізацію Національної стратегії сприяння розвитку громадського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26.02.2016 № 68/2016.

Зокрема, постанова Уряду врегульовує питання щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, призначених на фінансову підтримку Українському товариству сліпих (УТОС) та Українському товариству глухих (УТОГ).

Запровадження уніфікованого переліку професій (посад) працівників об’єктів невиробничої сфери УТОС та УТОГ забезпечить в обласних та територіальних осередках надання особам з інвалідністю послуг по навчанню та навичкам з орієнтування, сурдоперекладу, соціалізації та інформування стосовно їх соціального захисту тощо.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*