Уряд затвердив порядок розподілу субвенції на виплату грошової компенсації особам з інвалідністю I – II групи внаслідок АТО/ООС та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Уряд затвердив порядок розподілу субвенції на виплату грошової компенсації особам з інвалідністю I – II групи внаслідок АТО/ООС та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. виплата, грошова компенсація, субвенція, учасник ато/оос, інвалідність внаслідок війни, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів України підтримав проєкт Мінветеранів щодо розподілу субвенції за бюджетною програмою 1511040 в обсязі 1 699 057,350 тис. гривень на виплату грошової компенсації для осіб з інвалідністю I – II групи з числа з числа учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» Мінветеранів передбачені загальнодержавні видатки за бюджетною програмою 1511040 (субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації для сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II групи з числа учасників АТО/ООС) в обсязі 1 733 939,2 тис. гривень.

«За рахунок розподілених коштів грошову компенсацію орієнтовно отримають 774 особи зазначеної категорії, які перебувають в черзі на її виплату і включені в потребу на 01.03.2023. Розподіл залишку субвенції в обсязі 34 881,85 тис. гривень буде здійснено Мінветеранів на підставі інформації про потребу в наданні грошової компенсації тим одержувачам, яким було призначено грошову компенсацію на територіях, де ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, та не виплачено і які перемістилися із цих територій, станом на 01.06.2023», – пояснив директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько.

Проєкт розпорядження погоджено без зауважень Мінфіном, Мінекономіки, Мінцифри, Мін’юстом.

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*