Урядом прийнято рішення про утворення Національної ради з питань раннього втручання та затверджено її посадовий склад

Урядом прийнято рішення про утворення Національної ради з питань раннього втручання та затверджено її посадовий склад. запровадження, координація, постанова, раннє втручання, інвалідизація, design, graphic, cartoon, screenshot, typography, abstract, text, vector, vector graphics, clipart. A drawing of a face

6 березня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання діяльності Національної ради з питань раннього втручання”.

Національна рада з питань раннього втручання є тимчасовим консультативним органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою підготовки пропозицій щодо формування і реалізації державної політики з питань запровадження та розвитку в Україні послуги раннього втручання, спрямованої на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, підтримку батьків, законних представників таких дітей і забезпечення найкращих інтересів дитини.

Реалізація прийнятої постанови Кабінету Міністрів України сприятиме забезпеченню ефективного функціонування Національної ради, координації дій органів виконавчої влади з міжнародними партнерами з питань раннього втручання, підготовки пропозицій щодо формування та реалізації державної політики з питань раннього втручання стосовно дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень та їхніх сімей, підвищенню якості надання послуги раннього втручання, зменшенню рівня інвалідизації дітей в Україні та запобіганню їх інституціалізації у ранньому віці.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*