В обласному бюджеті збільшено кошти для поліпшення житлових умов воїнів АТО з інвалідністю

В обласному бюджеті збільшено кошти для поліпшення житлових умов воїнів АТО з інвалідністю. запорізька область, воїн ато, житло, компенсація, інвалідність, book. A screenshot of a cell phone

В обласному бюджеті збільшено кошти для поліпшення житлових умов воїнів АТО з інвалідністю. запорізька область, воїн ато, житло, компенсація, інвалідність

На сьогодні у Запорізькій області на отримання компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов чи придбання житла, у черзі на отримання компенсації перебуває 39 осіб. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

З початку року четверо військослужбовців цієї категорії отримали грошову компенсацію на придбання житла у Пологівському районі та м. Запоріжжя. З обласного бюджету на це було спрямовано близько 2,7 млн. грн.

На сьогодні в обласному бюджеті збільшено видатки на отримання компенсації військослужбовців. На виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів ІІІ групи збільшено суму на 9 млн. грн.

Освоїти кошти планується у загальній черговості.

Питання забезпечення житлом військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, перебуває на контролі обласної державної адміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*