В ООН вказали на погіршення умов життя людей з інвалідністю в Україні через пандемію

В ООН вказали на погіршення умов життя людей з інвалідністю в Україні через пандемію. матильда богнер, оон, моніторинг, пандемія, інвалідність

В ООН вказали на погіршення умов життя людей з інвалідністю в Україні через пандемію. матильда богнер, оон, моніторинг, пандемія, інвалідністьМатильда Богнер

В Україні коронакриза погіршила існуючий стан справ щодо доступу до базових послуг осіб з інвалідністю. Про це заявила глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер під час презентації нової інформаційної записки щодо впливу пандемії COVID-19 на людей з інвалідністю в Україні, передає кореспондент УНН.

“Ще у березні, коли розпочався COVID-19, це вплинуло на становище у країні. Ми як місія розглянули, що відбувалось у країні і зрозуміли, що слід починати з того, як це впливає на різні уразливі групи по країні, і які види протидії вживаються”, – сказала Богнер.

Вона підкреслила, що пандемія в усьому світі (не тільки в Україні) показала, що існують певні дискримінаційні прояви щодо уразливих груп населення.

“По Україні криза COVID-19, зокрема, погіршила існуюче ставлення, … бар’єри, з якими стикаються особи з інвалідністю щодо доступу до базових послуг, які їм потрібні. Наш моніторинг вказує на те, що протягом пандемії доступ осіб з інвалідністю до охорони здоров’я, до реабілітаційних послуг, освіти, послуг із соцзахисту та працевлаштування, став тільки гіршим. Пандемія показала, що є потреба у тому, щоб надати підтримку послугам, які йдуть для людей з інвалідністю, що мешкають у спільнотах, а не у відповідних закладах”, – додала голова місії.

Саша Картер

Джерело: УНН

Одна репліка к “В ООН вказали на погіршення умов життя людей з інвалідністю в Україні через пандемію”

  1. Владимир :

    Ага блин и группу сняли , сказали на комиссии можешь немного ходить иди работай ,а ходить я немогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*