Вадим Созоник взяв участь у професійному тренінгу «Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх» (ФОТО)

Вадим Созоник взяв участь у професійному тренінгу «Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх» (ФОТО). польща, тренинг, інвалідність, інклюзивність, інтеграція

Вадим Созоник взяв участь у професійному тренінгу «Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх». польща, тренинг, інвалідність, інклюзивність, інтеграція

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Вадим Созоник взяв участь у професійному тренінгу «Доступність та інклюзивність для всіх», який відбувся у місті Краків Республіки Польща. Навчання організували для представників обласних військових адміністрацій.

Під час тренінгу обговорювали питання використання практичних інструментів задля інтеграції людей з інвалідністю у суспільство, якими мають володіти та використовувати у своїй роботі наші працівники. Йшлося й про безбар’єрність, інклюзивність на місцях, забезпечення готовності та швидкому реагуванню під час надзвичайних ситуацій для людей з інвалідністю.

Важливими є теоретичні, практичні основи розв’язання проблем соціальної реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю у суспільне середовище, забезпечення їх доступу до якісних послуг, – а це організація навчання, лікування, відпочинку. Наголошувалося на необхідності надання професійних знань щодо готовності та ефективного реагування під час надзвичайних ситуацій для всіх людей з інвалідністю.

«Учасники тренінгу мали можливість відчути ті негативні моменти з якими стикаються люди з інвалідністю. У суспільстві надзвичайно та гостро стоїть тема інклюзивності, доступності для людей різних категорій, особливо тих, що мають інвалідність. Переконаний, що отримані знання на цих професійних заняттях будуть використовуватися у роботі обласної військової адміністрації та сприятимуть реалізації на Івано-Франківщині Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні», – розповів Вадим Созоник.

Організатором тренінгу є некомерційна організація «Access Israel». Цей захід проводиться завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Ізраїлю, співпраці з Радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною та за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*