Верховна Рада України підтримує удосконалення термінології законодавства про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні

Будинок Верховної Ради України, Київ, фото. верховна рада україни, класифікація, реабілітація, термінологія, інвалідність, tree, outdoor, sky, building, city, dome, day. A large white building

21 травня 2021 року Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами (реєстр. № 4542). За відповідне рішення проголосувало 301 народний депутат України.

Вищезазначений законопроект поданий Кабінетом Міністрів України та спрямований на удосконалення термінології законодавства про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні. Зокрема, до діючого законодавства вносяться зміни, що стосуються класифікації та термінології технічних та інших засобів реабілітації відповідно до міжнародних стандартів.

Нагадаємо, що Комітет за результатами розгляду та обговорення законопроекту на своєму засіданні 11 березня 2021 року прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами (реєстр. № 4542) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*