“Вирішувала питання” про встановлення групи інвалідності: правоохоронці Харківщини повідомили про підозру жінці

“Вирішувала питання” про встановлення групи інвалідності: правоохоронці Харківщини повідомили про підозру жінці. харківщина, зловмисниця, злочин, правопорушниця, інвалідність

“Вирішувала питання” про встановлення групи інвалідності: правоохоронці Харківщини повідомили про підозру жінці. харківщина, зловмисниця, злочин, правопорушниця, інвалідність

За здійснення впливу на службових осіб медичних закладів Харківської області та обласного центру медико-соціальної експертизи зловмисниця отримала близько 2 тисяч доларів США.

Під час розслідування встановлено, що 50-річна підозрювана працювала реєстратором КЗОЗ «Обласний центр медико-соціальної експертизи». У листопаді минулого року до неї звернулась жінка з проханням посприяти прийняттю медичної документації на медико-соціальну експертну комісію та можливості отримання групи інвалідності її чоловіком.

Зловмисниця погодилась допомогти та повідомила, що це коштуватиме близько 2 тисяч доларів. Кілька разів вона зустрічалась особисто або через посередника із “клієнткою” та отримувала частину грошей за вплив на службових осіб медичних закладів Харківської області, які згідно з функціональними обов’язками безпосередньо приймають рішення щодо приймання медичної документації та подальшого встановлення групи інвалідності.

27 квітня правопорушниця одержала останню суму у розмірі 1 тисяча доларів та передала жінці довідку про встановлення другої групи інвалідності її чоловіку.

Задокументували злочин та викрили зловмисницю слідчі слідчого управління ГУНП в Харківській області за оперативним супроводом СБУ, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

4 травня харків’янці повідомлено про підозру за 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Головне управління Національної поліції в Харківській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*