Влада та громадськість обговорили питання сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток

Влада та громадськість обговорили питання сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток. інвалідністю, wall, human face, suit, clothing, indoor, man, person, computer, laptop, woman. A group of people sitting at a table

_1_10_5_img_0106_0_1

Чернівці. 08 листопада відбулось відкриття семінару щодо сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток. У заході взяли участь заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич, в.о. директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Півень, заступник начальника управління – начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи та охорони здоров’я дітей і матерів управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Крикливець, представник Секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Олена Гриб, представник школи-салону краси «SlavaStudio» Ярослава Малинська.

Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич привітав учасників семінару, зазначивши, що люди з особливими потребами потребують уваги та турботи від держави, а також поваги та розуміння від суспільства, тому подібні зустрічі – один з елементів налагодження співпраці між представниками влади, громадськості та людей з інвалідністю.

Після вітальних слів голова обласної організації інвалідів-візочників «Лідер» Валентина Добридіна у формі презентації поінформувала гостей заходу щодо основних проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю в Україні, зокрема неналежна якість надання медичної та психологічної допомоги, дискримінація у суспільстві, архітектурна недоступність будівель тощо.

Окрім того, було наголошено на позитивних прикладах вирішення проблем людей з інвалідністю у Чернівецькій області.

Відтак, у формі діалогу учасники семінару обмінялись думками та поспілкувалися з представниками влади щодо вирішення нагальних питань людей з особливими потребами.

_1_10_5_img_0114_1_2

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*