Володимир Гройсман: Необхідно посилити вимоги до будівництва об’єктів в частині урахування потреб людей з обмеженими можливостями

Володимир Гройсман: Необхідно посилити вимоги до будівництва об’єктів в частині урахування потреб людей з обмеженими можливостями. обмеженими можливостями, ground, window, outdoor, stairs, brick, door, tiled, tile, stone. A public bench in front of a brick building

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за посилення вимог до будівництва та реконструкції об’єктів щодо урахування особливих потреб людей з обмеженими можливостями. Про це заявив Голова Уряду під час засідання у середу.

“Нам потрібно у ДБН [державні будівельні норми] посилювати такі вимоги особливо до нових об’єктів або реконструйованих, де би ми розробили нормальну адаптацію до людей, які мають особливі потреби, починаючи від шкіл, там де треба інклюзив, і завершуючи об’єктами соціальної інфраструктури, щоб адаптовані були і туалетні кімнати, і в’їзди, і виїзди, і у тому числі місцевий транспорт”, – наголосив Володимир Гройсман.

“Тут треба тільки посилювати вимоги і об’єднуватися з громадськими організаціями”, – зазначив він.

Голова Уряду переконаний, що добросовісні забудовники з розумінням поставляться до цього питання. Так, у нових об’єктах, що будуються, часто враховані особливі потреби людей з обмеженими можливостями.

Прем’єр-міністр навів власний досвід прийому в експлуатацію об’єктів будівництва. Під час перебування на посаді міського голови Володимир Гройсман включив до складу відповідної комісії людину з обмеженими можливостями, що одразу сприяло наведенню порядку у цьому питанні.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Урядовий портал

Одна репліка к “Володимир Гройсман: Необхідно посилити вимоги до будівництва об’єктів в частині урахування потреб людей з обмеженими можливостями”

  1. Олена сказав:

    А мені – інваліду 1-ої групи по написаному ще в серпні листу-проханню, голова міської ради Левченко, пообіцяв, що наприкінці жовтня біля мого будинку встановлять брусья,але й досі цього снаряду для такої важливої для мене ходьби немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*