ВПО з інвалідністю збільшили соціальну допомогу на 130%, – Сушкевич (ВІДЕО)

ВПО з інвалідністю збільшили соціальну допомогу на 130%, – Сушкевич (ВІДЕО). впо, валерій сушкевич, квартирний облік, соціальна допомога, інвалідність

ВПО з інвалідністю збільшили соціальну допомогу на 130%, – Сушкевич. впо, валерій сушкевич, квартирний облік, соціальна допомога, інвалідністьСкрін каналу “Дом”

Внутрішньо переміщеним особам збільшили соціальну допомогу на 130%.

Про це в програмі “Официальный разговор” заявив Валерій Сушкевич, уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю.

“Вдалося на 130% збільшити допомогу переселенцям з інвалідністю. Далі, ось я переселенець. Я приїхав з окупованої території або межі з нею, так? Я хочу встати на квартирний облік, але я ж не маю місця прописки. Хто не має прописки – фіксованої адреси на території, де жив, не мав права стати на квартирний облік. Нам вдалося це зробити. Зараз можна ставати на квартирний облік“,– повідомив уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю.

Він розповів, що народні депутати підтримали закон, який дозволяє з 2021 року вдвічі збільшити допомогу по догляду за людиною з інвалідністю з дитинства.

“Було ухвалено закон у парламенті, за яким Верховна Рада вдвічі збільшила допомогу по догляду за людиною з інвалідністю з дитинства. І дитині з інвалідністю вдвічі збільшила, правда, з початку наступного року. А в наступному, 2022 році, ще більше збільшила. Була сума 1326, стала 2662. До 3 тисяч по деяких позиціях збільшилася”, – зазначив в ефірі телеканалу “Дом” Валерій Сушкевич.

UA|TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*