З урахуванням вимог стосовно інклюзивності

З урахуванням вимог стосовно інклюзивності. двк, твк, вивіска, доступність, інклюзивність, hand, finger

Під час засідання Комісія затвердила зразки та описи печаток, вивісок територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа “Вибув”. А також – зразки та опис відповідних печаток, що виготовляються на заміну.

При цьому визначено, що вивіски ТВК та ДВК повинні виготовлятися з урахуванням вимог щодо інклюзивності будівель і споруд стосовно їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, у частині контрастного співвідношення кольорів шрифтів відносно фону вивісок, виконання шрифтами, легкими для розпізнавання та читання.

Як зазначив член ЦВК Сергій Постівий, рівний доступ до виборчого процесу має забезпечуватись для всіх його учасників та на всіх етапах, навіть в таких питаннях як виготовлення вивісок виборчих комісій.

“Завдяки тісній співпраці Центральної виборчої комісії та неурядових національних і міжнародних організацій, в межах засідань робочої групи з питань забезпечення та захисту виборчих прав осіб з інвалідністю, Комісія при розробці своїх нормативних документів намагається якомога більше акцентувати увагу на питання доступності виборчого процесу”, – наголосив Сергій Постівий.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Секретаріату Комісії

Центральна виборча комісія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*