З увагою до інвалідів

З увагою до інвалідів. запорізька область, семінар, суд, інвалід, інвалідність, floor, indoor, person, human face, clothing, man, sustainability, lecture, table, conference room. A group of people standing in a room

З увагою до інвалідів. запорізька область, семінар, суд, інвалід, інвалідність

Працівники апарату Апеляційного та місцевих загальних судів Запорізької області пройшли підготовку щодо покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю.

Якщо на початку 90-х минулого століття загальна чисельність інвалідів в Україні становила близько 3% усього населення, то сьогодні цей показник майже подвоївся і дорівнює понад 2,8 млн осіб, з яких 151 тис. — діти. Причому, майже 80% — це люди працездатного віку, акцентувала увагу доцент кафедри соціології Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара Віра Макаренко.

Своєю чергою, суддя Господарського суду Дніпропетровської області Іван Колісник докладно зупинився на правовому статусі людей з інвалідністю, ознайомив із відповідним законодавством, зосередив увагу на рішеннях Європейського суду з прав людини «Мамчур проти України», «Савіни проти України» та «Наталія Михайленко проти України».

Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі установи, також обговорювалися актуальні питання щодо фізичної доступності будівель та приміщень судів для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Наприкінці заходу голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко подякував доповідачам за цікаві та корисні лекції. А всі учасники семінару отримали сертифікати Національної школи суддів.

Закон і Бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*