За отримання неправомірної вигоди на лаві підсудних опинилась завідувач відділення однієї з лікарень Запоріжжя

За отримання неправомірної вигоди на лаві підсудних опинилась завідувач відділення однієї з лікарень Запоріжжя. запоріжжя, неправомірна вигода, обвинувальний акт, суд, інвалідність, person, indoor, art, hammer, tool. A person sitting on a table

Працівниками Запорізької місцевої прокуратури № 1 разом з працівниками управління захисту економіки в Запорізькій області та Заводського ВП ДВП ГУНП в області викрито факт одержання неправомірної вигоди завідувачем відділення однієї з лікарень м. Запоріжжя.

Так, підозрювана громадянка М. отримала неправомірну вигоду від заявника за позитивне вирішення питання про отримання останнім групи інвалідності в сумі 35900 грн.

В ході проведення злагодженої роботи процесуальних прокурорів, слідчих та оперативних співробітників в стислі строки зібрана достатня кількість доказів для завершення досудового розслідування та складання обвинувального акту.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Комунарського районного суду м. Запоріжжя для розгляду по суті. Обвинуваченій загрожує покарання до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Прокуратура Запорізької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*