За реагування Уповноваженого забезпечили реалізацію права осіб з інвалідністю з числа ВПО на належні умови проживання

За реагування Уповноваженого забезпечили реалізацію права осіб з інвалідністю з числа ВПО на належні умови проживання. впо, уповноважений, реагування, умови проживання, інвалідність

За реагування Уповноваженого забезпечили реалізацію права осіб з інвалідністю з числа ВПО на належні умови проживання. впо, уповноважений, реагування, умови проживання, інвалідність

У травні 2023 року до регіонального представництва Уповноваженого в Одеській області звернулось подружжя К., які через збройну агресію РФ були вимушені залишити рідне місто в Донецькій області та переїхати до Одеської області, задля збереження свого життя. Рішення щодо переїзду ускладнювалося тим, що подружжя К. є особами з інвалідністю та потребують характерних умов догляду.

Тому регіональним представництвом Уповноваженого в Одеській області без зволікань з’ясовано в Департаменті праці та соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації щодо можливості забезпечення подружжя К. належними умовами проживання та необхідним доглядом.

У день звернення до громадської приймальні Уповноваженого в Одеській області заявників було розміщено у місці компактного проживання, де є умови, необхідні для комфортного проживання осіб з інвалідністю.

Таким чином, за реагування регіонального представництва Уповноваженого в Одеській області забезпечено реалізацію права осіб з інвалідністю з числа ВПО на належні умови проживання.

Посилення захисту прав людини ВПО в Україні є одним із пріоритетних напрямів роботи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Офісу Омбудсмана в 2023 році.

Нагадуємо, що у разі порушення прав, Ви можете звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*