Забудовники мають забезпечувати потреби людей з обмеженими можливостями

Забудовники мають забезпечувати потреби людей з обмеженими можливостями. забудовник, обмеженими можливостями, постанова, інвалід, інвалідність, ground, window, stairs, outdoor, brick, door, tiled, tile, stone. A public bench in front of a brick building

14 липня почала діяти постанова Кабінету Міністрів України №1070 від 21 грудня 2016 року. Відповідно до неї, тепер забудовники мають враховувати потреби людей з обмеженими можливостями.

Як йдеться у документі, замовники будівництва (центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування) мають обов’язково врахувати потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час розроблення проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пов’язані з будівництвом.

Інтереси інвалідів мають бути враховані як при новому будівництві, так і при реконструкції, реставрації чи капітальному ремонті.

Також, згідно з постановою, потреби людей з обмеженими можливостями також мають враховуватися під час закупівлі транспортних засобів загального користування, шкільних автобусів.

«Правовий простір»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*