Запорізькі підприємства, на яких працюють люди з інвалідністю, отримають право на податкові пільги

Запорізькі підприємства, на яких працюють люди з інвалідністю, отримають право на податкові пільги. запорізька область, оподаткування, підприємство, пільга, інвалідність

Запорізькі підприємства, на яких працюють люди з інвалідністю, отримають право на податкові пільги. запорізька область, оподаткування, підприємство, пільга, інвалідність

На засіданні регіональної комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області розглянуто заяви чотирьох підприємств, які претендують на право користування пільгами з оподаткування. У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, члени комісії та представники підприємств.

До комісії надійшли документи від Запорізького виробничого підприємства «Неон» УТОГ, Запорізької обласної організації Українського товариства глухих, підприємства «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя», Бердянського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Члени комісії розглянули діяльність кожного з цих підприємств.

Основним видом діяльності Запорізького виробничого підприємства «Неон» УТОГ є виробництво та реалізація трансформаторів малої та середньої потужності. Також воно виконує роботи промислового характеру: ремонт електродвигунів, трансформаторів, котушок, медичного обладнання. На підприємстві виготовляють й іншу продукцію: металеві вироби (шафи для робочого одягу, верстати), дерев’яні щити й тару, вузли та деталі для електротехнічного обладнання тощо.

Запорізька обласна організація глухих є частиною Українського товариства глухих і здійснює свою статутну діяльність по соціальному захисту осіб з інвалідністю на території регіону. Так, представники організації сприяють ліквідації існуючого бар’єру між глухими та тими, що чують, створюючи комфортні умови для життя, трудової діяльності, творчості та відпочинку осіб з інвалідністю.

Підприємство «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» спеціалізується на розв’язанні проблем трудової реабілітації осіб з інвалідністю І групи. Воно надає інжинірингові послуги (розробка проєктної документації у сфері будівництва, виконання електромонтажних робіт), спеціалізується на поліграфічній діяльності, виробництві інших виробів з деревини (паливних брикетів).

До складу Бердянського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих входять виробничі ділянки по випуску картонних, швейних виробів, спецбібліотека для осіб з вадами зору, клуб, гуртожиток для одиноких осіб з інвалідністю. Підприємство сприяє соціальній адаптації осіб з вадами зору, їх професійній, психологічній та соціальній реабілітації.

За підсумками засідання члени регіональної комісії одностайно проголосували за рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування Запорізькому виробничому підприємству «Неон» УТОГ та Запорізькій обласній організації Українського товариства строком на 1 рік. Також вони одностайно проголосували за рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами підприємству «Рассвет-Плюс» громадської організації «Інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» строком на 6 місяців з можливістю збільшення строку до 1 року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*