Запроваджено новий механізм використання спецтранспорту для людей з інвалідністю

Запроваджено новий механізм використання спецтранспорту для людей з інвалідністю. уряд, засідання, перевезення, спецтранспорт, інвалідність

Запроваджено новий механізм використання спецтранспорту для людей з інвалідністю. уряд, засідання, перевезення, спецтранспорт, інвалідність

28 липня на засіданні Уряду запроваджено новий механізм використання транспортних засобів спеціалізованого призначення.

Рішенням Уряду розширено категорії осіб, яким можуть надаватися послуги з перевезення транспортними засобами спеціалізованого призначення. Тепер такими послугами можуть скористатися особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які мають не тільки порушення опорно-рухового апарату, а також люди з порушенням зору, інтелектуальними та психічними порушеннями інші маломобільні групи населення.

Авто для перевезення маломобільних груп населення будуть передаватися в користування виконавчим органам рад, реабілітаційним закладам, державним та казенних експериментальним протезно-ортопедичним підприємствам, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, на два роки з правом продовження цього строку за результатами аналізу їх використання.

Постанова знімає обмеження для потенційних отримувачів транспортних засобів спеціалізованого призначення (міських рад міст із чисельністю населення понад 50 тис. осіб).

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*