Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю. мінсоцполітики, перевезення, придбання, спецавтомобіль, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

До першого червня 2018 року відбувається прийом документів на розгляд робочої групи Мінсоцполітики щодо забезпечення місцевих органів виконавчої влади спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

14 березня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 189 „Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату” (www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-vikorista), якою затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання таких спеціально обладнаних автомобілів.

Порядком передбачено закупівлю Фондом соціального захисту інвалідів таких автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Також Порядком визначено умови забезпечення такими автомобілями, зокрема:

– проживання на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;

– функціонування служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю та виділення коштів з місцевого бюджету для її фінансування.

Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики за результатами розгляду наданих заяв та відповідного пакету документів.

Відповідно до пункту 2 Постанови в 2018 році такі заяви подаються на розгляд робочої групи до 1 червня, а в подальшому – щороку до 1 квітня.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*