Засуджено заступника одного з голів сільської ради Хмельницького району за вплив на членів МСЕК щодо призначення особі групи інвалідності

Засуджено заступника одного з голів сільської ради Хмельницького району за вплив на членів МСЕК щодо призначення особі групи інвалідності. неправомірна вигода, покарання, суд, штраф, інвалідність, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Хмельницьким міськрайонним судом засуджено заступника голови однієї із сільських рад Хмельницького району, яка обіцяла потерпілій вплинути на членів медико-соціальної експертної комісії Хмельницької обласної лікарні щодо прийняття рішення про призначення їй ІІ групи інвалідності. Ціна питання склала 1500 доларів США.

Суд кваліфікував дії обвинуваченої за частиною 2 статті 369-2 КК України, як умисні дії, які виразились в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена розкаялась у вчиненні злочину, визнала вину, відшкодувала шкоду, на утриманні має двох неповнолітніх дітей та є інвалідом другої групи.

За повідомленням прес-служби суду

Судова влада України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*