Завдяки реагуванню Уповноваженого надано допомогу громадянці, яка опинилася у складних життєвих обставинах

Завдяки реагуванню Уповноваженого надано допомогу громадянці, яка опинилася у складних життєвих обставинах. уповноважений, документ, допомога, діагноз, інвалідність

Завдяки реагуванню Уповноваженого надано допомогу громадянці, яка опинилася у складних життєвих обставинах. уповноважений, документ, допомога, діагноз, інвалідність

До представника Уповноваженого в Луганській та Донецькій областях Костянтина Чернікова звернулась громадянка Ц., яка за станом свого здоров’я не може пересуватись без сторонньої допомоги, і яка опинилася в складних життєвих обставинах. Заявник зазначила, що не має постійного місця проживання і потребує медичної допомоги.

Громадянка Ц., також скаржилась на матеріальні труднощі й просила допомоги у відновленні документів.

Представник Уповноваженого разом з головним лікарем Комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська центральна районна лікарня» Світланою Коплянок після вивчення ситуації оперативно доставили жінку до медичного закладу, де лікарі визначили обсяг додаткових методів досліджень для підтвердження діагнозу, з метою подальшого оформлення статусу особи з інвалідністю.

Головний спеціаліст Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юлія Руденська відвідала громадянку Ц., та запропонувала правову допомогу.

Під час бесіди з громадянкою Ц., з’ясувалося, що у неї що відсутній ідентифікаційний номер платника податків, що є перепоною в отриманні документів з медичної частини. Наразі вирішується питання оформлення ІНН та подальшого оформлення статусу особи з інвалідністю.

Подальше додержання прав жінки та влаштування її до реабілітаційного центру перебуває на контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*