Завершено досудове розслідування відносно лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»

Завершено досудове розслідування відносно лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». львів, досудове розслідування, кримінальне правопорушення, лікар, інвалід, person, hand, watch, nail, finger, wrist, vein, medical equipment. A person sitting on a table

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою лікаря дитячого ортопед-травматолога Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Нагадаємо, що лікар вимагав 250 доларів США від матері дитини за виготовлення та видачу консультативного висновку спеціаліста, необхідного для визнання лікарсько-консультативною комісією дитини інвалідом та оформлення медичного висновку про дитину-інваліда.

Зазначимо, що раніше Галицьким районним судом м. Львова підозрюваного відсторонено від займаної посади та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 32 тис грн.

Довідково: за вчинення вказаного злочину медичному працівнику загрожує покарання до 3 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Прокуратура Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*