19-річна дівчина на інвалідному візку підкорила Говерлу у День Незалежності (ВІДЕО)

У День Незалежності України, 24 серпня, благодійники і волонтери з Виноградова здійснили мрію Надії Танчинець з Виноградова: вона побачила країну з найвищої її карпатської вершини – гори Говерли. говерла, надія танчинець, мрія, сходження, інвалідний візок

19-річна дівчина на інвалідному візку підкорила Говерлу

У день незаледності, 24 серпня 2019 р., здійснилася мрія Надька Пандочка з Виноградова побувати на найвищій вершині країни! Мрії здійснюються! Дякуємо друзям, які підтримали цю мужню і неймовірно позитивну дівчину. З любов'ю, громадський благодійний фонд Виноградів.Більше про інклюзивний похід читайте тут: https://goloskarpat.info/society/5d62a6b9710c0/БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Опубліковано Громадський благодійний фонд "Виноградів" Неділя, 25 серпня 2019 р.

«Мрії здійснюються! Не здавайтесь, радійте кожній секунді і хвилині життя!», – ділиться емоціями в перші хвилини на вершині Говерли Надійка, мрія якої побувати в горах щойно здійснилася.

У День Незалежності України, 24 серпня, благодійники і волонтери з Виноградова здійснили мрію Надії Танчинець з Виноградова: вона побачила країну з найвищої її карпатської вершини – гори Говерли.

19-річна Надійка особлива дівчина. Все своє життя через хворобу вона пересувається за допомогою інвалідного візка. Але хвороба ніяк не заважає їй залишатися активною та життєрадісною.

«Ми завжди все робили для того, щоб наша донечка почувалася такою, як всі, – каже мама Надійки Оксана. – Тому вона має багато друзів, її всі знають».

Ідея інклюзивного походу у виноградівських благодійників з’явилася ще рік тому, їх надихнули львів’яни, які здійснюють такі походи за допомогою спеціально обладнаного візка іноземного виробництва «джульєтки».

«Щиро радію, що виноградівці відгукнулися на нашу ідею і допомогли здійснити мрію Надійки. Адже без дужих чоловічих рук це було б неможливо, а так у нас все вийшло якнайкраще», – розповідає волонтер Фонду Олена Мудра.

Ініціатором і організатором інклюзивного сходження на Говерлу став громадський благодійний фонд «Виноградів».

В історії Закарпаття вже були інклюзивні сходження на Говерлу. Раніше туди вже підіймався параолімпієць з Мукачева Олександр Сухан.

19-річна Надія Танцинець стала першою виноградівчанкою і наймолодшою «особливою» підкорювачкою найвищої точки України.

У День Незалежності України, 24 серпня, благодійники і волонтери з Виноградова здійснили мрію Надії Танчинець з Виноградова: вона побачила країну з найвищої її карпатської вершини – гори Говерли. говерла, надія танчинець, мрія, сходження, інвалідний візок

Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*