22-річчя шлюбу відсвяткувала пара з синдромом Дауна (ФОТО)

22-річчя шлюбу відсвяткувала пара з синдромом Дауна (ФОТО). діагноз, кохання, синдром дауна, сімейне життя, шлюб, person, cabinet, kitchen, smile, human face, clothing, indoor, t-shirt. Guy Quigley standing in a kitchen

22-річчя шлюбу відсвяткувала пара з синдромом Дауна. діагноз, кохання, синдром дауна, сімейне життя, шлюб

45-річна Меріенн і 59-річний Томмі Пілінг відсвяткували 22-річчя сімейного життя. Обоє мають синдром Дауна. Одружилися 1995 року. Були одні з перших молодят із синдромом у світі, пише Gazeta.ua з посиланням на Daily Mail.

Вони вже прожили набагато довше, ніж середньостатистична сім’я. Сестра Меріенн, Ланді, створила для них сторінку сім’ї в Facebook. Мають 8 тис. друзів на сторінці.

“Було забавно і дуже зворушливо, коли Томмі просив руки Меріенн. Він виграв обручку в автоматі з іграшками і простягнув його своїй нареченій. І вона прийняла її. Мама нареченої наполягла, щоб пара все-таки купила обручки в ювелірній крамниці”, – розповіла сестра Меріенн.

Матір нареченої критикували, що вона дала згоду на шлюб своєї дочки. Але вона впевнена, це була справа закоханих.

“Ця історія не про синдром Дауна. Вона про кохання двох людей, при чому тут взагалі будь-який діагноз?”, – каже жінка.

22 роки ця пара надихає інших людей.

“Багато батьків хвилюються, що їхні діти з синдромом Дауна залишаться самотні. Особливо, коли батьки помруть. Цього не потрібно боятися. Вони люблять і створюють сім’ї і щасливо живуть своє власне життя. Це дає надію”, – додає сестра Меріенн.

Сім’я живе в окремому будинку поруч з рідними. Веде власне господарство. Меріенн каже, що Томмі — її кращий друг і вони ніколи не сваряться.

Фото: facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*