У Криму родина інвалідів, у якої чиновники забрали здорову дитину, хоче повернути її через суд (ВІДЕО)

1 02 383841908 2. інвалідів

  1 02 383841908 1У людей забрали єдине щастя у житті.

Кримська родина інвалідів, у якої відібрали дитину, намагається через суд повернути немовля. Зараз дівчинка живе в лікарні. Батьки позиваються до cімферопольської соцслужби у справах дітей. Чиновники наполягають, що дитину слід віддати в притулок, бо батьки не зможуть належним чином доглядати за нею. У п’ятницю подружжя власноруч, хоча і не без перешкод, принесло позов в один із районних судів Сімферополя, – йдеться в сюжеті ТСН.

Також вони терпляче чекали у приміщенні лікарні, лише щоб подивитися на власну дитину. Маленьку Есфір Світлані й Анатолію винесли в актовий зал, бо у кімнату відвідин інвалідні візки не підняти.

Есфір народилася місяць тому. Її батьки — інваліди, які мешкають у притулку для людей похилого віку. Від моменту народження, Світлана й Анатолій бачили доньку лише 5 разів. Але Світлана постійно передає грудне молоко для донечки. Хотіла би нагодувати її і зараз, але не дозволяють.

Щоб повернути дитину, подружжя вирішило судитися. До суду їх привезли “швидкою”. У будівлю інвалідний візок не проходить, бо заклинило заґратовані двері. Півгодини їх намагалися відчинити, але марно. Анатолія до суду вносили ледь не на руках. Металодетектор також не розрахований на візити людей з особливими потребами, але після подолання всіх цих перешкод, позов у суді прийняли. За ним подружжя вимагає віддати їм доньку. Соціальні працівники невблаганні, вони кажуть, що інваліди не зможуть доглядати дитину, а дівчинка не зможе жити в притулку для старих.

Чиновники не приховують, що дівчинці підбиратимуть нову родину. Правозахисники кажуть, що шансів у Світлани та Анатолія небагато, але боротися треба.

Позов батьків-інвалідів почнуть розглядати за тиждень. Анатолій і Світлана налаштовані рішуче. Запевняють, що заради об’єднання родини, вони готові дійти до Європейського суду.

Кореспондент ТСН Наталя Сафіханова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*