У Чернівцях презентували книгу хлопчика хворого на ДЦП

1 26 7343DTSP221113 2. антон морозов

  1 26 7343DTSP221113 1У Чернівцях презентували книгу 13–річного Антона Морозова – хлопчика хворого на ДЦП. Фантастична розповідь під назвою «Обрані діти» вийшла друком в Ялті. Там же відбулася і перша зустріч читачів з автором. Буковинцям книжку представив керівник благодійного проекту Руслан Бахтіев.

З самого народження Антон Морозов живе з невтішним діагнозом – ДЦП та міопатія м’язів. В 13 років хвороба стала прогресувати і батькам прийшлося перевести хлопця на індивідуальне навчання. На жаль, з того часу Антон не часто виходить на вулицю, замкнувся в собі. І тільки за допомогою творчості йому вдалося розширити свій життєвий простір. З виходом в світ власної книги, здійснилася найзаповітніша мрія автора.

Переможниця буковинського конкурсу «На крилах надії» Любов Свіріденко, й сама в підлітковому віці стала інвалідом. Тому, добре розуміє всі ті почуття, які відчуває нині Антон.

Кожні чотири роки Антон Морозов повинен проходити курс лікування. Міжнародна благодійна Фундація лікаря Бєрсєнєва погодилася лікувати хлопця безкоштовно. Кошти, які будуть надходити за книгу «Обрані діти», дадуть можливість оплатити проїзд і перебування сім’ї Морозових в Києві під час лікування.

Придбати книгу талановитого ялтинського хлопця–інваліда у вільному продажі не можна. Той, хто хоче познайомитись з його творчістю, може знайти її в Інтернеті.

Людмила Ремез

ЧДТРК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*