Безхатько з Вінниці отримав протез для втраченої кінцівки (ВІДЕО)

Безхатько з Вінниці отримав протез для втраченої кінцівки (ВІДЕО). безхатько, кінцівка, протез, протезування, інвалідність

Безхатько з Вінниці отримав протез для втраченої кінцівки. безхатько, кінцівка, протез, протезування, інвалідність

Отримав травму випадково, коли “зайцем” подорожував залізничною дорогою, повідомляє “iVin”.

Його кінцівку ампутували, після цього чоловік вимушений був жити і пересуватись за допомогою милиць. Згодом знайома допомогла йому оформити документи на інвалідність та зібрати відповідні папери на протезування.

Проте коли все необхідне підготували, чоловіка не могли знайти. Жінка звернулася за допомогою до громадської організації “Полум’я надії”, яка знайшла і доставила безхатька.

“Допомогали знайти його, супроводити, і в результаті в Анатолія є протез. Звучит так просто, але за кулісами це кропітка щоденна робота, яка потребує багато зусиль”, – пишуть на їх сторінці в соцмережах.

За словами лікарки Світлани Кострук, за протез компанії “Форвард”, який коштує майже 70 тисяч гривень, Анатолій не платив. Усі люди з інвалідністю мають право на безкоштовне протезування від держави згідно до рішення медичної комісії, яка визначає індивідуальну програму реабілітації.

“Інформаційна Вінниччина” з посиланням на “Суспільне Вінниця” повідомляє, що чоловіку встановили модульний протез гомілки і протез для купання. Тепер він прагне змінити своє життя.

У Вінниці протезували безхатька

Безхатько, якому цього тижня протезували ногу, звикає ходити без милиць. Сьогодні у Анатолія Волченкова у протезному центрі примірка ортопедичного взуття. За словами лікарки Світлани Кострук, чоловіку встановили модульний протез гомілки і протез для купання. Виготовлення такого обійшлося у майже 70 тисяч гривень. Хто оплатив протезування безхатченка дивіться

Опубліковано Суспільне Вінниця Четвер, 23 липня 2020 р.

 

Фото: фейсбук-сторінка ГО “Полум’я Надії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*