Чоловік з Бердичівщини, незважаючи на інвалідний візок, виборює нагороди на чемпіонатах

Чоловік з Бердичівщини, незважаючи на інвалідний візок, виборює нагороди на чемпіонатах. олександр гусар, армреслінг, травма, чемпіонат світу, інвалідний візок, person, outdoor, man, clothing, wheel, wheelchair. A person sitting on a bicycle

Чоловік з Бердичівщини, незважаючи на інвалідний візок, виборює нагороди на чемпіонатах. олександр гусар, армреслінг, травма, чемпіонат світу, інвалідний візок

Коли у житті людини виникають невеликі тимчасові проблеми або ж, можливо, і більш глобальні, багато хто впадає у відчай, опускає руки і вважає, що удача відвернулась від нього, все погано і краще не буде, тому і не намагається боротися чи шукати вихід з ситуацій, яка склалася, пише “РІО-Бердичів”.

А є такі, котрі, незважаючи ні на що, хапаються навіть за найменший шанс щось змінити або ж докладають усіх зусиль, аби не відчувати себе не таким, як усі, підкорювати нові вершини та цінувати кожну хвилину свого життя.

До таких сильних душею і тілом, наполегливих і якими варто пишатися та захоплюватись належить і Олександр Гусар з села Демчин Бердичівського району. Маючи травму і будучи в інвалідному візку, цей чоловік не лише займається спортом, а й бере участь у чемпіонатах, виборюючи нагороди. Наступними такими змаганнями стане чемпіонат світу з армреслінгу. Про це «РІО-Бердичів» стало відомо з розміщеного головою Бердичівської районної ради Софією Томашевською повідомлення у соціальній мережі «Фейсбук» з проханням підтримати земляка у його прагненні перемогти:

«Друзі, прошу підтримати лайком нашого земляка, жителя села Демчин, Олександра Гусара!!! З 12 по 19 жовтня Олександр братиме участь у чемпіонаті світу з армреслінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, який проходитиме в Турції (Анталія).

Опинившись в інвалідному візку після страшної аварії у 2013 році, чоловік ні на мить не дозволив собі занепасти духом. Постійні тренування, щоденна важка, кропітка робота над собою і велике прагнення до перемоги. Результат – чисельні нагороди, серед яких і «золото» України з метання ядра. Останні два роки Олександр постійно тренується та займається армспортом. Це про таких, як він, кажуть: «Людина – все одно, що цегла: обпалюючись, стає твердішою». Успіхів тобі, Олександре, і нових перемог!!!».

Світлана Семчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*