Дівчинку з сумського дитбудинку взяла під опіку тернопільчанка (ВІДЕО)

Дівчинку з сумського дитбудинку взяла під опіку тернопільчанка (ВІДЕО). наталія загроцька, дитбудинок, діагноз, особливими потребами, патологія, wall, indoor, human face, baby, person, toddler, girl, clothing. A child looking at the camera

24 січня до Сумського обласного дитячого будинку за 5-річною Вірою приїхала мама. Для родини це буде шоста дитина. Першу дитину Наталя всиновила у 19, до заміжжя, коли прийшла знімати репортаж в дитбудинок і почула «мама» від свого тоді майбутнього сина. Далі народила свою доньку – Катю. А потім з’явилися ще 3 прийомні хлопчики.

Усі відставали в розвитку і мали тяжкі діагнози. Віру із Сум знайшла донька Катя – в анкеті благодійного фонду.

«Вона каже: «Мама, я знайшла сестричку! Я побачила Віру. Побачила, що вона з серйозними діагнозами. Взагалі, я за все віддаю славу Богу, за чудеса, які він робить з нашими дітками, тому що лікарі нам шансів не давали. Було в мене таке слово, в Біблії воно є: «Спасай взятих на смерть». Це означає, що треба брати тих людей, які без допомоги і захисту не можуть жити», – розповіла Наталія Загроцька.

Близько року пішло на підготовку документів і розширення житла. Щоб прийняти Віру, збудували двоповерховий будинок. Батьки відмовились від Віри через вроджену патологію мозку і опорно-рухової системи одразу після народження.

«Догляд особливий за нею не потрібний, тільки вона сама себе не обслуговує. А так вона їсть добре. Більше замкнена за характером, хоча коли до неї проявляєш особливу увагу, – вона може до тебе пригорнутися, і звуки видавати, типу як котик муркоче»,- розповіла історію Віри головний лікар Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини Галина Литвиненко,

Усього в Сумському будинку дитини перебувають 75 дітей, з них 16 – з особливими потребами. Минулоріч в родини вдалося прилаштувати 9 таких дітей.

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*