Диво-картини із круп, бобів, кави, бісеру створює умілець з Тернопільщини (ФОТО)

Диво-картини із круп, бобів, кави, бісеру створює умілець з Тернопільщини (ФОТО). роман шиманський, картина, натхнення, творчість, інвалідність

Диво-картини із круп, бобів, кави, бісеру створює умілець з Тернопільщини. роман шиманський, картина, натхнення, творчість, інвалідність

Бісер та різні види круп уміло поєднує в одній картині мешканець Борщева на Тернопільщині Роман Шиманський.

Чоловік має інвалідність першої групи, тож пересуватися йому доволі важко. Оскільки пан Роман також не працює, щоби використати з користю вільний час, вирішив вдатися до творчості.

— Спершу вишив бісером невеличку картину. Коли помістив у велику рамку, вирішив оформити різноманітними зерновими культурами – кольорові макарони, квасоля, горох, кукурудза, кава, насіння соняха та інші. Готовий виріб оббризкав лаком, щоби комахи не сідали. Така картина, як на мене, – ідеальна прикраса для кухні. Якщо мати готовий вишитий бісером малюнок, на обклеювання зерновими йде день-півтори. Щодо бісерної роботи, то все залежить, наскільки довго потрібно вишивати картину. Якщо окрім самого полотна, маю наперед заготовлену рамку, задню вставку, то процес виготовлення-вставлення йде набагато швидше. Для справжньої творчості немає обмежень у матеріалах. Бо зернові, які побачите на моїй картині, можна відшукати у багатьох крамницях. Трохи натхнення, творчості – і звичайнісінька крупа перетворюється в оригінальну картину з незвичною текстурою, — поділився Роман Шиманський.

Чоловік додав, що поки що зробив своїми руками лише чотири картини. Та умілець не зупинятиметься на досягнутому. В пана Романа у планах обшити годинник, оздобивши їстівними виробами.

Тернополяни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*