Hromadske Woman 5. Ірина Твердохліб (ВІДЕО)

Hromadske Woman 5. Ірина Твердохліб (ВІДЕО). ірина твердохліб

Ірина Твердохліб представляє Національну асамблею інвалідів України в Полтавській області. Проблеми зі здоров’ям не заважають їй займатися активною громадською діяльністю та добиватися створення кращих умов проживання в місті для осіб з інвалідністю.

1_18_4_1506-2_1

Будучи начальницею відділу по роботі з особами з інвалідністю Полтавського міського заклад-центру “Спорт для всіх”, вона організовує спортивні заходи для різних категорій населення з різними захворюваннями та порушеннями стану здоров’я.

“Маємо велику надію, що до 2020 року у нас уже буде зорганізована паралімпійська збірна, яка покаже себе достойно, як і всі наші паралімпійці”, – висловлює сподівання Ірина Твердохліб.

1_18_4_1506-1_2

Рівнем архітектурної доступності в Полтаві жінка незадоволена. Вирішення проблем вона вбачає в залученні експертної групи до процесів проектування та будівництва всіх нових об’єктів у місті:

“Наша пропозиція завжди: що б не будувалося в місті Полтаві, щоб це все проходило через комітет доступності, через експертну групу, які пройшли вишколи та розуміються на цих питаннях. Якщо не розуміються будівельники, проектанти, то розуміється та категорія населення, яка використовує цей об’єкт, тобто споживачі. І ми б із задоволенням підказали. І воно було б безболісно, полюбовно і по-людськи”.

1_18_4_1506_3

Ми провели кілька днів разом з Іриною Твердохліб, аби дізнатися, чим живе ця жінка, з якими проблемами стикається щодня та як змінює світ навколо себе.

1_18_4_1506-3_4

Громадське.Woman – це проект про жінок, які рухають цей світ.

Людмила Гудзь, Костянтин Корягін

Громадське ТБ Полтава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*