Хлопець із ДЦП подолав усю Європу на велосипеді (ВІДЕО)

Хлопець із ДЦП подолав усю Європу на велосипеді (ВІДЕО). європа, іван маслюк, дцп, олександр луцик, велосипед, мандрівник, подорож, інвалідність, person, human face, clothing, man. A person sitting in a chair

За три місяці велосипедом 20-річний Іван Маслюк подолав Європу. Втім крутити педалі хлопцю довелося руками, інформує Телеканал новин «24».

У хлопця ДЦП, але це не зупинило його на шляху до мрії. Понад усе мандрівник мріяв побувати в Лісабоні та побачити океан. Здійснити задумане Івану допомогли двоє кращих друзів.

Кожен день був сповнений нових випробувань нових емоцій для мене, але коли під’їхали до океану, то я заплакав, бо просто захлиснули емоції, – поділився хлопець.

У мрію Івана, проїхати Європу велосипедом, вірили лише найближчі. Після місяця щоденних тренувань, 13 серпня хлопці покинули Україну. Тепер, після повернення, Іван точно знає, що неможливого не існує.

На усю подорож у хлопців було лише 260 євро. Втім грошей вони не просили і був лише один критичний момент за всю подорож.

Я зайшов в магазин і назбирав останні 15 євро. Приходжу додому і кажу, ну хлопці готуйте гітару і барабан йдемо нині ввечері збирати гроші, – розповів мандрівник Олександр Луцик.

Проте мандрівникам завжди траплялися люди, які допомагали. За три місяці подорожі Іван побував на найвищій точці Європи – Мон Блані.

Хоча сонячна Португалія вже позаду, попереду нова місія. Іван з друзями тепер понад усе хоче допомагати таким, як він – здійснювати найзаповітніші мрії. Саме у Європі друзі побачили зовсім інше ставлення до людей з інвалідністю.

Тепер хлопцям залишилося лише знайти однодумців та гроші на здійснення інших мрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*