Колишній український бізнесмен почав усе спочатку після повної втрати зору (ВІДЕО)

Колишній український бізнесмен почав усе спочатку після повної втрати зору (ВІДЕО). олег савчук, бизнес, втрата зору, незрячий, нещасний випадок, person, human face, baby, toddler, clothing, smile, boy. A group of people sitting at a table

Незрячого у цьому чоловікові впізнати важко, видають хіба темні окуляри.

7 років тому успішний бізнесмен Олег Савчук через нещасний випадок повністю втратив зір. Кілька безуспішних операцій та тисячі гривень на лікування не зробили дива, інформує Телеканал новин «24».

Після трагедії, чоловік переїхав у село. Усю роботу вдома чоловік робить сам. Зварює метал, ріже деревину, а нещодавно власноруч побудував альтанку, самостійно проклав до будинку водогін та каналізацію. За власними кресленнями він з нуля зібрав трактор. Їздить на ньому теж сам.

Головне, аби поруч була людина, яка підкаже, куди саме їхати. У сім’ї росте 3 дітей. Старший син Максим – це очі батька. Завжди допомогти Олегу намагаються і односельчани

А ще Олег мріє відкрити власний бізнес і не втрачає віри у життя. Каже, – саме позитивний настрій врятує у будь-які складній ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*