«Кропивницький-2018»: під час фесту показали перші історії «Героїв серед нас» (ВІДЕО)

«Кропивницький-2018»: під час фесту показали перші історії «Героїв серед нас» (ВІДЕО). ато, вадим довгорук, людмила тютюненко, пенсіонер, поранення, person, outdoor, people, crowd, man, clothing, human face, festival. A large crowd of people

«Кропивницький-2018»: під час фесту показали перші історії «Героїв серед нас». ато, вадим довгорук, людмила тютюненко, пенсіонер, поранення

30 серпня, в рамках Національного мистецького фестивалю на Фортечних валах показали перші історії проекту «Герої серед нас», інформує Точка Доступу.

Про це йдеться на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

На великому екрані показали історії про бійця 3-го полку спецпризначення Вадима Довгорука та пенсіонерку Людмилу Тютюненко, яка з перших днів допомагає українській армії.

Вадим Довгорук восени 2014 року отримав серйозне поранення у Донецькому аеропорту під час АТО. Після лікування повернувся на передову. А під час одного з обстрілів втратив руку й кілька днів пролежав на двадцятиградусному морозі. Далі був полон і обмін. Вадим вижив, та внаслідок обмороження йому ампутували ще й обидві ноги нижче колін.

Вадим втратив кінцівки, та не силу духу. Заснував проект «Сила нації», у рамках якого проводить спортивні змагання серед таких самих, як він, бійців, котрі отримали інвалідність у зоні АТО. У багатьох містах України вже проходили заходи, які він організовував.

Друзі КропФесту, вчора стартував наш головний проект «Герої серед нас».Перші героїчні історії життя показали на великому екрані перед ораторією на Фортечних валах.Це неймовірно хвилююче!Вчинки таких людей достойні визнання й поваги.Вони надихають і вселяють надію на краще, вони сіють добро і вдосконалюють світ.Знайомтеся… Хоча, ви його, мабуть, вже знаєте.Вадим Довгорук, боєць 3-го полку спецпризначення. Восени 2014 року отримав серйозне поранення у Донецькому аеропорту під час АТО. Після лікування повернувся на передову. А під час одного з обстрілів втратив руку й кілька днів пролежав на двадцятиградусному морозі. Далі був полон і обмін. Вадим вижив, та внаслідок обмороження йому ампутовали ще й обидві ноги нижче колін. Вадим втратив кінцівки, та не силу духу. Заснував проект «Сила нації», у рамках якого проводить спортивні змагання серед таких самих, як він, бійців, котрі отримали інвалідність у зоні АТО. У багатьох містах України вже проходили заходи, які він організовував. Вадим ає намір повернутись до армії. Вважає, що не існує проблем, які б не змогла здолати людина. Власним прикладом хоче надихнути усіх, хто опинився у подібній ситуації.Дякуємо за ідею Олександру Горбунову, творчій групі, яка займалась зйомками проекту Анастасії Квятик, Геннадію Зоріну та всій команді цього унікального проекту. Ближче з усіма познайомимо згодом.

Опубліковано Національний мистецький фестиваль «Кропивницький» Четвер, 30 серпня 2018 р.

 

Людмила Тютюненко – пенсіонерка, інвалід 2-ї групи, проте вона ні в кого не просить допомоги, більше того, з перших днів АТО допомагає українській армії. Зі своєї пенсії збирає гроші на допомогу тим, хто, захищаючи країну від агресора, має потребу відчувати підтримку.

За роки бойових дій передала українським військовослужбовцям незліченну кількість потрібних речей (від харчів та одягу до цінної військової оптики). Залучила до своєї справи знайомих із Німеччини, які регулярно надсилають усе необхідне для бійців і ветеранів АТО.

Серед волонтерів Людмилу знають як «тьотю Люду» та як людину з великим серцем.

Герої серед нас.Історія, яка зворушує.Людмила Тютюненко – пенсіонерка, інвалід 2-ї групи, проте вона ні в кого не просить допомоги, більше того, з перших днів АТО допомагає українській армії. Зі своєї пенсії збирає гроші на допомогу тим, хто, захищаючи країну від агресора, має потребу відчувати підтримку. За роки бойових дій передала українським військовослужбовцям незліченну кількість потрібних речей (від харчів та одягу до цінної військової оптики). Залучила до своєї справи знайомих із Німеччини, які регулярно надсилають усе необхідне для бійців і ветеранів АТО. Серед волонтерів Людмилу знають як «тьотю Люду» та як людину з великим серцем.

Опубліковано Національний мистецький фестиваль «Кропивницький» Четвер, 30 серпня 2018 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*