Лучанина, який жив у машині, прилаштують у притулок від церкви

Лучанина, який жив у машині, прилаштують у притулок від церкви. георгій назарчук, квартира, машина, притулок, інвалід, car, person, land vehicle, vehicle, seat, auto part, luggage compartment, car seat, van. A person driving a car

Лучанина, який жив у машині, прилаштують у притулок від церкви. георгій назарчук, квартира, машина, притулок, інвалідЛучанина Георгія Назарчука, який понад тиждень прожив у машині після того, як його виписали із квартири, на деякий час поселять у Центрі обліку бездомних, яким опікується “Фіміам”.

Про це повідомляють на сторінці департаменту соціальної політики Луцької міської ради у мережі Facebook, інформує «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Нагадаємо, 61-річний інвалід першої групи Георгій Назарчук жив у побитій автівці поблизу луцької багатоповерхівки, бо поки він лежав у лікарні, його виписали із помешкання.

У повідомленні йдеться, що 31 серпня із Назарчуком зустрілася директорка департаменту соціальної політики Вікторія Майборода, директорка територіального центру соціального обслуговування Луцька Галина Шатецька, а також із представниками управління охорони здоров’я та юристи з Центру надання безоплатної правової допомоги. Окрім того, на зустріч завітала і рідна сестра чоловіка.

Зрештою, вирішили допомогти чоловіку якнайскоріше пройти медобстеження, а відтак тимчасово поселити його в Центр обліку бездомних, яким опікується церква “Фіміам”. Окрім того, Назарчук отримає безкоштовний юридичний супровід для вирішення проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*