Майже три роки криворожанка пересувається по вулиці поповзом (ВІДЕО)

Майже три роки криворожанка пересувається по вулиці поповзом (ВІДЕО). кривий ріг, світлана дребель, аварія, допомога, інвалідність

Майже три роки криворожанка пересувається по вулиці поповзом. кривий ріг, світлана дребель, аварія, допомога, інвалідність

Майже три роки Світлана Дребель, мешканка Кривого Рогу, пересувається поповзом, за допомогою рук, оскільки після аварії втратила можливість ходити. Жінка має милиці та інвалідний візок, утім мешкає на другому поверсі будівлі, що не пристосована до її потреб, інформує Суспільне.

Днями у соціальній мережі Facebook мешканець Кривого Рогу Валентин Шушарін опублікував фото жінки, яка, аби дістатись пекарні, пересувалась поповзом, за допомогою рук.

Світлана Дребель втратила можливість ходити у 2008 році після аварії, про яку не хоче розповідати. Каже, що у неї був перелам шийки бедра. Жінка жила із співмешканцем, який їй допомагав. Але він помер три роки тому. Світлана мала сестру, яку попросила допомогти оформити документи на житло. Але уже 2 роки з нею не спілкується.

“У 2008 році аварія була. В мене перелам шийки бедра, досі в руці спиці, але вона робе. Віддала сестрі документи, паспорт, щоб оформила субсидію. Віддала обручку, коштовності, гроші. А вона усі документи втратила”,— розповіла Світлана Дребель.

Сусід жінки Андрій Пугачов каже, що родиною іноді допомагають Світлані, чим можуть.

Світлана говорить, що не може постійно звертатись по допомогу до сусідів і уже два роки ходить до магазину сама. Оскільки будинок не пристосований до потреб людей з інвалідністю, вона пересувається за допомогою рук, аби дістатись до розташованої поряд із будинком пекарні.

“Вона, здається, на другому поверсі мешкає. В неї є коляска, але їй незручно, їй наче так швидше та зручніше. Шкода людину, але вона не здається і добирається як може, щоб щось отримати на поїсти”, — каже Віталій Бакуменко, робітник пекарні.

За інформацією працівників соціальної служби Інгулецького райвиконкому, жінці не допомагають соціальні служби, бо вона не зверталась до них, а також не має прописки та оформленої групи інвалідності.

“У громадянки відсутні усі документи – паспорт, код, що підтверджують її особистість. В неї наявні коляска та милиці. Група інвалідності відсутня. На даний час, сумісно з паспортистом ми займаємося питанням щодо відновлення усіх документів”, — говорить Інна Радочина, начальниця відділу обслуговування інвалідів Інгулецького райвиконкому.

Після того, як на Світлану звернули увагу журналісти та користувачі соцмереж, у соцслужбі Інгулецького району розпочали процедуру відновлення усіх необхідних документів, аби оформити жінці пенсію та офіційну прописку.

Юлія Рацибарська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*