“Мама-ангел”: Тетяна Ткачук щодня допомагає синові на інвалідному візку жити повноцінно (ВІДЕО)

“Мама-ангел”: Тетяна Ткачук щодня допомагає синові на інвалідному візку жити повноцінно (ВІДЕО). мама-ангел, премія краща мама тернопілля, тетяна ткачук, учасниця, інвалідний візок

Тетяна Ткачук – мама особливої дитини. Її син Сергій із дитинства не ходить, та жінка не зупинилась перед труднощами і кожного дня робить все, аби життя її сина було повноцінним. За це вона стала учасницею Премії “Найкраща мама Тернопілля” у номінації “Мама-Ангел”, повідомляє Т1 Новини.

Тетяна Ткачук із сином Сергієм. Хлопчик із народження не ходить. Та попри це, вже 16 років упевнено крокує життям. І робить це саме завдяки своїй матері. За силу волі і незламну життєву позицію Тетяна Ткачук стала учасницею Премії “Краща мама Тернопілля” у номінації “Мама-ангел”.

“Так сталося, що я залишилася сама, чоловік нас покинув, і всі труднощі впали на мої плечі. Це було дуже складно, був брак психологічної підтримки. Але не зважаючи на прогнози лікарів ми живемо, живемо активно і я, як мама, роблю все, аби життя моєї дитини було повноцінним”, – каже Тетяна Ткачук.

Так Сергій закінчив музичну школу, зараз він займається плаванням і танцями на візках. Завдяки цим захопленням вони із мамою побували на фестивалях у різних куточках України.

Та часто для цього доводиться власноруч створювати умови. Тетяна Ткачук згадує, аби Сергій міг займатися у музичній школі, вона за власний кошт встановлювати пандус біля входу

“У мене дитина ходить у спортивну школу, я дуже хочу, щоб він плавав, я його на 2 поверх заношу на руках 4 рази в тиждень. Він важить більше 50 кг. Питання доступності – це дуже важливо, тому варто органам влади на це звертати увагу”, – додає Тетяна.

Та попри все вони підтримують один одного. Сергій дуже чуйна дитина і намагається бути опорою для своєї мами, бо такою і вона є для нього.

Тетяна – одна з семи жінок, які беруть участь у номінації “Мама-ангел”. Жінка каже, таке звання є для кожної мами, яка виховує особливу дитину, почесним. Адже незважаючи на всі негаразди, вони залишаються жінками, мамами, і хочуть найкращого для своєї дитини.

“Зазвичай батьки особливих дітей не думають ні про що, окрім своїх дітей, а про себе забувають. Тому ніколи не варто боятися подавати заявки на такі проекти, розказувати про себе, свої здобутки і вчинки”, – каже син Тетяни – Сергій.

Додамо, найкращу маму Тернопілля відзначатимуть від час фестивалю “Best Mama fest”, який відбудеться у Тернополі 20 жовтня. З нагоди вручення премії Т1 Новини знімає серію сюжетів про кожну із номінанток. Наступного разу ми розкажемо історію Анастасії Ятищук, яка бере участь у фестивалі у номінації “Сімейний затишок”.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Павло Верхолюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*