Мукачівець, ветеран Держприкордонної служби представить Україну на “Іграх Нескорених” (ВІДЕО)

Мукачівець, ветеран Держприкордонної служби представить Україну на “Іграх Нескорених” (ВІДЕО). ігри нескорених, рустам росул, ветеран, змагання, поранення

Мукачівець, ветеран Держприкордонної служби представить Україну на “Іграх Нескорених”. ігри нескорених, рустам росул, ветеран, змагання, поранення

Мукачівець, ветеран Держприкордонної служби, Рустам Росул представить Україну в складі національної збірної в «Іграх Нескорених» у 2020-му році. Про це повідомила міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда.

Рустам — один із 20-ти військовослужбовців та ветеранів, котрі змагатимуться з 9 до 16 травня в Гаазі (Нідерланди). Україна долучиться до «Ігор Нескорених» утретє. Торік наша збірна виборола 20 медалей.

Рустаму Росулу – 35. Після поранення у зоні АТО у 2014-му чоловік опинився в інвалідному візку. П’ять років ветеран проходив реабілітацію у США, Словаччині та Києві. Сьогодні готується до міжнародних змагань.

РУСТАМ РОСУЛ, член збірної України на «Іграх Нескорених» -2020

– Із України, з Америки, з Канади, напевно, із Арабських Еміратов, навіть, будуть там представники. Це другий раз я на цих змаганнях був. Я просто така людина, у мене такий характер я не можу сидіти на місці.

До «Ігор Нескорених», Рустам Росул візьме участь у чемпіонаті України серед інвалідів. Він відбудеться у лютому 2019-го. Тренується Рустам шість днів на тиждень по дві години на стадіоні в Мукачеві, розповідає тренер Дьордь Балога.

ДЬОРДЬ БАЛОГА, тренер Рустама Росула

– Кричу (сміється). Ну як він штовхає, я дивлюся і коректую, що правильно, і якщо правильно, то молодець, кажу «хорошо», якщо погано, то кричу.

Волонтерка Оксана Ремінець, розповідає, познайомилася із Рустамом після його поранення. Жінка допомагає ветерану з реабілітацією та буде супроводжувати його на «Ігри Нескорених».

ОКСАНА РЕМІНЕЦЬ, волонтерка

– Поки тренуємося, тому що наразі руки і ноги – це наше все, так. Руками – це і ноги водночас все повністю, руки – це його все і тому Рустам, захопився, тобто випадково на штовхання ядра і йому дуже сильно сподобалося, тому що він там коли тренується почав відчувати мишці пресу, поясниці.

РУСТАМ РОСУЛ, член збірної України на «Іграх Нескорених» -2020

– Знов все відчувати і навчитися ходити самому

На «Іграх Нескорених», Рустам Росул змагатиметься у стрільбі з лука та велоспорті. Змагання триватимуть з 9 до 16 травня у голандському місті Гаага.

UA: Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*