НАТО зняв зворушливе мотиваційне відео про пораненого бійця АТО (ВІДЕО)

НАТО зняв зворушливе мотиваційне відео про пораненого бійця АТО (ВІДЕО). вадим свириденко, нато, боєць ато, мотиваційне відео, реабілітація, person, indoor, medical equipment, baby, health care, patient, clothing, comfort, human face, medical procedure. A man and a woman sitting on a bed

НАТО зняв зворушливе мотиваційне відео про пораненого бійця АТО. вадим свириденко, нато, боєць ато, мотиваційне відео, реабілітація

Співробітники Північноатлантичного Альянсу зняли мотиваційне відео про історію українського бійця АТО Вадима Свириденко. Ролик під назвою “Шлях України до відновлення” опублікований на офіційному YouTube-каналі НАТО.

Під час інтенсивних боїв з російськими окупантами під Дебальцевим на початку 2015 року 42-річний киянин отримав важке поранення і обмороження обох стоп і кистей рук. У відео наголошується, що Вадим побував у полоні, переніс ампутацію ніг і рук, однак не здався, пройшов курс реабілітації в США і заново відкрив життя.

“Якщо я хоча б одного солдата простимулював до життя, я вважаю, що це для мене великий успіх”, – говорить у відео боєць.

Всеукраїнський центр волонтерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*