Олена Чинка – спортсменка листопада місяця за версією Міжнародного паралімпійського комітету

Олена Чинка – спортсменка листопада місяця за версією Міжнародного паралімпійського комітету. олена чинка, змагання, номінація, спортсменка, чемпіонат європи, person, dance, sport, dress, woman, clothing. A man and a woman standing next to a bicycle

Олена Чинка – спортсменка листопада місяця за версією Міжнародного паралімпійського комітету. олена чинка, змагання, номінація, спортсменка, чемпіонат європи

Українку Олену Чинку визнано найкращою спортсменкою листопада місяця за версією Міжнародного паралімпійського комітету, яка була висунута на цю номінацією за яскравими результатами виступу на чемпіонаті Європи-2018 зі спортивних танців на візках.

Чинка виборола 5 золотих нагород протягом трьох змагальних днів чемпіонату Європи, що проходив у Ломіанках, Польща, ставши, за словами Міжнародного паралімпійського комітету, найбільшою прикрасою цих змагань. Українка була найкращою як у синглах стандарту, так і у фрістайлі 2-го класу. Разом з партнером Олександром Оніщенко у дуеті здобула золоті нагороди у стандартному, латинському та вільному стилі 2 класу.

Олена отримала 67 відсотків голосів, що принесло їй перемогу! Сноубордист Китаю Sun Qi був другим з 20 відсотками, а фехтувальник Haiyan Gu став третім з семи відсотками. Також були висунуті на цю номінацію фінський сноубордист Matti Suur-Hamari та південнокорейська дзюдоїстка Soohee Choi.

Дякуємо усім нашим шанувальникам за підтримку, за те, що віддали свій голос за прекрасну спортсменку Олену Чинку!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

За інформацією Міжнародного паралімпійського комітету
https://www.paralympic.org/news/olena-chynka-named-november-s-allianz-athlete-month

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*