Оля Драган: Від самого дитинства я знала, що не така, як всі (ВІДЕО)

Оля Драган: Від самого дитинства я знала, що не така, як всі (ВІДЕО). дцп, оля драган, талант, хвороба, інвалідний візок, person, indoor, wedding dress, kiss, bride, dress. A little girl is talking on the phone

Оля Драган: Від самого дитинства я знала, що не така, як всі. дцп, оля драган, талант, хвороба, інвалідний візокZIK

Львів’янці Олі Драган ще в дитинстві лікарі поставили діагноз ДЦП. Попри боротьбу з хворобою, дівчинка пересувається на інвалідному візку, а її тіло викрутило. Щоби відволіктися від постійного болю, Оля зайнялася творчістю – малює, пише вірші. Зовсім скоро її талантом почали захоплюватися знаменитості.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Історія Олі Драган розпочалася 25 років тому. Малесенька дівчинка так хотіла побачити цей світ, що не могла чекати ще два місяці.

«Доньці було лише сім місяців, коли вона з’явилася на світ. Я дуже переживала через це, та лікарі запевняли, що все гаразд. Згодом, коли їй виповнився рік, ми помітили, що дитина не сидить, а падає. Невропатолог поставив нам діагноз – ДТП. Я не могла у це повірити», – пригадує мати Олі Марія Драган.

Від шоку молода мама не знала, куди бігти, але розуміла, що потрібно терміново лікувати доньку.

«Я від самого дитинства знала, що не така, як всі», – каже героїня програми Оля Драган.

У дівчинки почався болісний цикл постійних масажів, зарядок, басейнів. Вона терпіла все, бо лікарі давали їй шанс на те, що буде ходити.

«Коли мені було 7-8 років, я мала такий період, коли майже ходила», – згадує Оля Драган.

Однак, це тривало недовго, бо через надмірні фізичні навантаження дівчинка ледь не померла.

«Якось вночі був сильний приступ, через що ми потрапили у лікарню. Там нам порадили трішки припинити лікування», – говорить матір Олі.

За два роки без інтенсивного лікування стан суглобів погіршився – відновити рухливість у ніжках так і не вдалося.

Тому батьки Олі віддали її у навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Це було правильним рішенням, адже там дівчинка відкрила свої таланти.

«Як тільки з’являється можливість – Оля занурюється у малювання. Це її життя», – зауважує інструкторка з трудової адаптації НРЦ «Джерело» Анна Марущак.

Тим часом, з роками хвороба Олі прогресувала і її тіло все більше викручувало. Дівчині нічого не допомагало – ні масажі, ані спеціальні термопластичні конструкції для тіла. Зовсім скоро без сторонньої допомоги вона не змогла зробити найпростішого.

Однак, на фоні цих проблем, Оля не занепала духом, а почала писати вірші і малювати картини. Адже тільки тоді, як каже дівчина, зникає біль, інвалідний візок і сковане тіло.

«Стараюся себе відволікати. Бувають такі моменти, коли біль відступає», – говорить Оля Драган.

До того ж малюванням Оля хоче не тільки заробляти собі на життя, а й займатися благодійністю, допомагати іншим хворим діткам, розповідає репетиторка з малювання Надія Гонцова.

«Для мене сестра є стимулом. Незважаючи на те, як би тяжко не було, вона робить значно більше, ніж звичайні люди», – додає брат героїні програми Андрій Драган.

За своє відкрите серця Оля Драган стала героїнею проекту «Добрий ZIK», який подарував їй зустріч із кумиром – солістом гурту «Мері» – Віктором Винником.

«У цієї тендітної дівчинки стільки людяності, що її вистачило б на ціле місто», – каже співак Віктор Винник.

«ЗІК»

Одна репліка к “Оля Драган: Від самого дитинства я знала, що не така, як всі (ВІДЕО)”

  1. Зиновій :

    мо-ло-дець. Воля перемагає фізичні недуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*