Перші кроки після поранення Андрія Бадарака – учасника Ігор Нескорених (ВІДЕО)

Перші кроки після поранення Андрія Бадарака – учасника Ігор Нескорених (ВІДЕО). андрій бадарак, боєць, ветеран, поранення, інвалідний візок

Учасник команди «Ігри Нескорених» Андрій Бадарак встав з інвалідного візка і зробив перші кроки після поранення
Команда Мінветеранів щиро вітає Андрія Бадарака та безмежно пишається ним!

Андрій Бадарак пішов захищати Батьківщину, у складі 54-ого розвідбатальйону. Виконував бойові завдання зокрема влітку 2015-ого в районі селищ Золоте, Катеринівка (тоді ще підконтрольна бойовикам), Зайцеве, Широкине. Під час чергового завдання в 2016-ому році група, в складі якої був і Андрій, підірвалась на розтяжці. Андрій тоді отримав численні поранення, вже у лікарні, опритомнівши, зрозумів, що не відчуває ніг. Тяжкий період лікування, реабілітації та попри все, інвалідний візок та вирок лікарів, що це до кінця життя.

Але справжній боєць не здався, більш того, не відмовився від мрії – станцювати танок на весіллі доньки.

Влітку минулого року Андрій потрапив на відбірковий етап «Ігор Нескорених» і потім опинився у складі Національної команди Invictus Games: Team Ukraine. Весь цей час чоловік активно займався спортом, відновленням свого здоров’я, тренувався попри всі складнощі і от, він зміг! Він встав з інвалідного візка і зміг зробити свої перші кроки після поранення! І в прямому сенсі на ті самі кроки наблизитись до виконання своєї обіцянки доньці – станцювати з нею на її весіллі.

«Я пишаюсь Андрієм! На його прикладі я бачу, які сильні, мужні і дійсно нескорені наші ветерани. Я бачу в дії, приклад якісної реабілітації, коли фізичні вправи поєднані із потужною мотивацією, психологічною підтримкою, дають результат. Я не сумніваюсь, що Андрій продовжить своє відновлення та зможе досягти своїх мрій і повноцінно стати на ноги. А ще стане тим чудовим прикладом нескореності для решти наших бійців, які отримали травми й поранення», – розповіла Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Вона також зауважила, що «Ігри Нескорених» це не лише шлях до фізичного відновлення ветеранів та ветеранок, але в першу чергу це потужний проєкт з їхньої психосоціальної адаптації.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*