Після перешкод у житті обов’язково трапляються хороші речі, – героїня «Доброго ZIKу» (ВІДЕО)

Після перешкод у житті обов’язково трапляються хороші речі, – героїня «Доброго ZIKу» (ВІДЕО). дтп, юлія ресенчук, благодійний фонд, соціальний працівник, інвалідний візок, person, indoor, human face, clothing, woman, smile, curtain, portrait, girl. A woman in a blue shirt

У 13 років Юлія Ресенчук втратила батька. Ця подія стала першим потрясінням в житті дівчини. Згодом, у 2006 році, після ДТП вона втратила можливість ходити. Проте Юля не зламалася, пересіла на інвалідний візок та почала працювати у благодійному фонді, де і познайомилася зі своїм чоловіком.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

Героїня проекту пройшла тернистий шлях. Спершу у тринадцять років втратила батька.

«Смерть тата дуже вплинула на мене. Було страшно за своє життя, мами і брата», – пригадує Юлія Ресенчук.

Фінансово забезпечувати сім’ю мусила мама. А мала Юля турбувалася і виховувала молодшого брата.

«Вночі я працювала таксистом. Приїжджала додому – збирала дітей до школи, а потім йшла спати», – розповідає мати героїні проекту Світлана Журавльова.

Вже у той нелегкий для сім’ї час Юля вирішила – буде допомагати іншим. Саме тому після закінчення школи обрала професію соціального працівника.

«Вона завжди хотіла допомагати людям, бо бачила у них щось більше, ніж навіть вони самі», – каже подруга Юлі Наталія Сладкіна.

Юля працювала, навчалась, згодом дівчина вийшла заміж. Але безтурботне життя тривало недовго. У 2006 року вона із чоловіком потрапила у ДТП.

«23 вересня 2006 року – цей день я добре пам’ятаю. Перше, що мені сказали: «Вони розбилися». Це шокувало мене, але я вірила, що донька житиме», – розказує мати Світлана Журавльова.

Страшна аварія трапилась неподалік Львова. Водій загинув на місці. Чоловік Юлі отримав легкі травми, а от у дівчини зламався хребет. Її дві години витягували із розтрощеного авто. Та у наслідок ДТП героїня проекту втратила можливість ходити. В найважчий момент чоловік покинув Юлю.

«Я завжди картала себе за те, що вийшла заміж, поспішала, сіла у це авто», – ділиться героїня програми Юля.

Згодом дівчина потрапила у благодійний фонд. З’ясувалося, що двоє із трьох співзасновників померли, а ще один потребує підтримки. Так стосунки Юлі та Вадима Ресенчука почали будуватися на дружбі. Згодом вони закохалися одне в одного, а у 2014 році пара побралася.

«Юля є моїми відрадою і тилом. Без неї у житті пусто», – говорить чоловік героїні програми Вадим Ресенчук.

Сьогодні Юля – успішна і щаслива. Вона подорожує світом, стрибнула з парашутом, а також пірнула з аквалангом.

«Не треба боятися перешкод, а йти їм назустріч. Бо коли починаються перепони – це знак, що обов’язково станеться щось класного», – переконана Юля Ресенчук.

Журналісти проекту вирішили зробити сюрприз дівчині і подарували романтичний відпочинок на двох у Карпатах. Адже Юля є тією особою, яка ламає стереотипи і доводить, що навіть на візку можна жити сповна. Варто лиш повірити в себе.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*