Попри складну недугу, волонтер підтримує бійців та знедолених (ВІДЕО)

Попри складну недугу, волонтер підтримує бійців та знедолених (ВІДЕО). антон дубішин, благодійність, волонтер, рівні можливості, інвалідність, person, indoor, human face, screenshot, man. A young boy sitting on a couch

Антон Дубішин – один з багатьох українських волонтерів, який не тільки займається забезпеченням передової, а й підіймає дух поранених у шпиталях. За допомогу фронту хлопець з особливими потребами отримав медаль від патріарха Філарета. Та припиняти займатися благодійністю не збирається, адже вважає це справою свого життя.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Незвичайним киянина Антона Дубішина називають передовсім за його неймовірний оптимізм та жагу допомагати іншим. Попри інвалідність та важкий діагноз, він опікується знедоленими та підтримує українських бійців на передовій.

Люди часто дивуються й не розуміють, для чого хлопець зі своєї пенсії з інвалідності збирає пайки для армії. Окрім бійців, Антон опікується ще й дитячими будинками.

Волонтер навіть зібрав цілу команду особливих людей, які часто виступають з концертами. Так, напередодні Нового року вони влаштували свято у військовому госпіталі.

«Дуже важливо приїздити до хлопців, підтримувати їх і показувати, що їхнє життя продовжується, і це – найголовніше. Своїм прикладом я намагаюся доводити, що досягти успіху можна завжди, потрібно тільки хотіти цього», – говорить волонтер Антон Дубішин.

Антон самостійно не пересувається. Взимку на вулиці буває рідко, адже в сильні морози йому важко дихати. Та попри це, він намагається виходити до людей та спілкуватися.

Волонтер часто їздить до шкіл, де розповідає старшокласникам, що не всі люди мають однаковий вигляд, та усі мають рівні можливості.

У найближчих планах благодійника – відвідати колонію.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*