Посол України в Японії зустрівся з українським громадським діячем М. Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою

Посол України в Японії зустрівся з українським громадським діячем М. Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою. м.подрезан, японія, доступність, мандрівник, інвалід, person, floor, indoor, wall, clothing, smile, ceiling, man, suit, wheelchair. A group of people posing for the camera

Посол України в Японії зустрівся з українським громадським діячем М. Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою. м.подрезан, японія, доступність, мандрівник, інвалід

28 вересня ц.р. Посол України в Японії І.Харченко зустрівся з українським громадським діячем М.Подрезаном та його дружиною Н.Грязновою, які перебували в Японії у рамках проекту «Планета Земля – погляд з інвалідного візка». Як пояснив мандрівник, мета даного проекту – зробити доступними для інвалідів пам’ятки культури України на основі сучасного досвіду, вивченого за маршрутом першої всесвітньої естафети олімпійського вогню 2004 року. У ході зустрічі М.Подрезан наголосив на тому, що коли проект було розпочато у 2011 р., він планував проїхати 35 етапів у 27 країнах світу, але через агресію РФ проти України візит до цієї країни було скасовано.

Японія стала 23-ю країною, яку М.Подрезан відвідав у рамках своєї навколосвітньої подорожі. 27 вересня ц.р. він подолав на інвалідному візку дистанцію у 1206 метрів у центрі м. Токіо у присутності співробітників Посольства та японських журналістів, які прийшли його підтримати. Після візиту до Мексики та Австралії наш співвітчизник планує завершити проект на Майдані незалежності у м. Київ у 2018 р.

Посольство України в Японії щиро бажає подальшого успіху М. Подрезану та його дружині Н.Грязновій на шляху здійснення їх мрії!

Посольство України в Японії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*